• Zgłaszanie uwag
 • Użytkownik: Niezalogowany

Pomoc

Jak mogę...

Zgłaszanie problemów z Aplikacją Kibica

Aby zgłosić problem techniczny z działaniem Aplikacji Kibica, skontaktuj się z administratorem pod adresem bilety@zaglebie.eu. Możesz w tym celu skorzystać z przycisku przycisk Zgłaszanie uwagZgłaszanie uwag na pasku narzędzi aplikacji obok przycisków pomocy i logowania.

Nowe konto

Aby założyć konto w systemie, przejdź na stronę Nowe konto i wypełnij formularz rejestracyjny. Musisz wypełnić wszystkie wymagane pola (ich etykiety oznaczone są pogrubioną czcionką). Po wypełnieniu formularza i wciśnięciu przycisku Utwórz użytkownika Twoje nowe konto zostanie utworzone, ale będzie jeszcze nieaktywne.

Po utworzeniu konta na podany przez Ciebie adres poczty elektronicznej zostanie przesłana wiadomość z linkiem, który należy kliknąć, aby aktywować konto. Po aktywacji konta będziesz mógł kupować przez internet bilety na imprezy odbywające się na stadionie, a po zakupie pierwszego z nich odebrać w kasie stadionu swoją Kartę Kibica, umożliwiającą wstęp na stadion.

Konto w systemie jest również zakładane automatycznie przy zakupie Karty Kibica bądź karnetu w kasie stadionu. Jeśli przy zakupie Karty kibica lub karnetu zażądałeś wydrukowania hasła dostępu do konta, swoją nazwę użytkownika i tymczasowe hasło znajdziesz na wydruku potwierdzenia zakupu biletu. W każdej chwili możesz również poprosić w kasie stadionu o ponowne wydrukowanie nazwy użytkownika i nowego hasła.

Uwaga: aby aktywować konto w kasie oraz odebrać Kartę Kibica, musisz mieć przy sobie dowód osobisty lub prawo jazdy.

Logowanie do systemu

Aby zalogować się do systemu, musisz mieć aktywne konto. Jeżeli nie masz jeszcze konta, zacznij od założenia konta.

Jeśli masz już konto w systemie, przejdź na stronę logowania i wpisz w odpowiednie pola swoją nazwę użytkownika oraz hasło, a następnie wciśnij przycisk Zaloguj.

Uwaga: Jeśli logujesz się po raz pierwszy po otrzymaniu hasła dostępu w kasie stadionu, system poprosi o podanie trzech losowo wybranych cyfr Twojego numeru PESEL. Jest to zabezpieczenie przed niepowołanym dostępem do Twojego konta. Po zalogowaniu się do systemu, zmianie hasła oraz podaniu adresu email nie będziesz już proszony o podawanie numeru PESEL.

Uwaga: W razie powtarzających się problemów z logowaniem skontaktuj się z administratorem pod adresem bilety@zaglebie.eu.

Edycja danych

Aby zmienić swoje dane, zaloguj się i przejdź na stronę Mój profil. Na tej stronie możesz zmienić swoje hasło dostępu do konta oraz zmodyfikować swoje dane (np. adres poczty elektronicznej). Pola wymagane, oznaczone pogrubioną czcionką, muszą być wypełnione (oczywiście jeśli umieszczone w nich dane są aktualne, nie musisz ich wprowadzać ponownie).

Po dokonaniu potrzebnych modyfikacji wciśnij przycisk Aktualizuj; Twoje dane zostaną zmienione.

Uwaga: po odebraniu w kasie stadionu Karty Kibica nie będziesz mógł zmienić za pośrednictwem systemu numeru PESEL, imienia i nazwiska. Jeśli konieczna jest zmiana tych danych, zgłoś się z dokumentem tożsamości do kasy stadionu.

Harmonogram imprez

Aby dowiedzieć się, jakie imprezy odbędą się w najbliższym czasie, przejdź do strony Imprezy. Na stronie wyświetlane są skrócone informacje o wszystkich wydarzeniach, jakie odbędą się na stadionie. Prezentowana jest lista poszczególnych imprez oraz karnetów. Aby wyświetlić imprezy wchodzące w skład danego karnetu kliknij ikonę ikona Pokaż imprezy Pokaż imprezy

Jeśli chcesz zobaczyć tylko imprezy odbywające się w określonym przedziale czasu, wpisz wymagane daty w odpowiednie pola nad tabelą imprez i wciśnij przycisk Szukaj. Daty możesz wprowadzić również używając przycisków kalendarza przy każdym z pól.

Jeśli chcesz zobaczyć tylko imprezy, których nazwa zawiera konkretne słowa, wpisz żądane słowa w polu Nazwa nad listą imprez i wciśnij przycisk Szukaj. Możesz również wyszukać imprezy, które jednocześnie zawierają żądane słowa w nazwie i odbywają się w zadanym okresie czasu.

Aby wyświetlić ponownie wszystkie imprezy, bez ograniczenia dat i nazwy, wciśnij przycisk Pokaż wszystkie. W tabeli zostanie wyświetlony kompletny harmonogram.

Lista imprez (w przypadku większej ilości) podzielona jest na strony. Aby poruszać się pomiędzy stronami listy imprez kliknij w wybrany numer strony.

Aby zobaczyć szczegółowe informacje o wybranej imprezie, kliknij ikonkę ikona Informacje Informacje w odpowiednim wierszu tabeli. Nad tabelą zostaną wówczas wyświetlone dodatkowe informacje – data i godzina rozpoczęcia, godzina otwarcia bram, ceny biletów na poszczególne miejsca oraz podział sektorów na miejsca przeznaczone dla gospodarzy spotkania i gości oraz miejsca specjalne.

Jeżeli jesteś zalogowany, w wierszach harmonogramu odpowiadających poszczególnym imprezom zobaczysz ikonki informujące o dostępności biletów. Używając ikonki ikona Kup Rezerwuj bilet lub przycisku Rezerwuj bilet w informacjach szczegółowych, możesz dokonać Rezerwacji biletu. Jeśli zarezerwowałeś/zakupiłeś już bilet na daną imprezę, w odpowiadającym jej wierszu będzie wyświetlana ikonka ikona Zakupiony Bilet zarezerwowany/Bilet zakupiony. Ikonka ikona Niedostępny Niedostępny informuje, że nie możesz zarezerwować biletu na tę imprezę. W przypadku odwołania imprezy przez organizatorów wyświetlana jest ikonka ikona Impreza niedostępna Impreza niedostępna.

Rezerwacja biletu

Aby zarezerwować bilet przez internet, musisz być zalogowany. Po zalogowaniu przejdź do strony Imprezy. Na stronie wyświetlane są skrócone informacje o wszystkich wydarzeniach, jakie odbędą się na stadionie. Imprezy, na które możesz zarezerwować bilet, oznaczone są ikonką ikona Kup Rezerwuj bilet w drugiej kolumnie tabeli z imprezami.

Aby zarezerwować bilet na wybraną imprezę, kliknij ikonę ikona Rezerwuj Rezerwuj bilet w wierszu odpowiadającym imprezie w tabeli harmonogramu. W górnej części strony zostaną wyświetlone szczegółowe informacje o imprezie, a powyżej nich pola umożliwiające wybór miejsca, na które chcesz zarezerwować bilet. Wybierz kolejno rodzaj biletu (normalny lub ulgowy), grupę kibiców, sektor, rząd i miejsce; system w polu wyboru miejsca podaje numery siedzeń które są wolne w wybranym rzędzie.

Jeśli chcesz zobaczyć, gdzie znajduje się wybrane miejsce, wciśnij przycisk Plan sektora. Zostanie wyświetlone nowe okno z graficzną prezentacją rzędów i miejsc w wybranym sektorze.

Po wciśnięciu przycisku Rezerwuj impreza zostanie dodana do listy Twoich rezerwacji. Jeśli chcesz zrezygnować z zakupu, wciśnij przycisk Anuluj – wrócisz wtedy do harmonogramu imprez.

Uwaga: jeżeli w trakcie rezerwacji okaże się, że wybrane miejsce jest już niedostępne; system zaproponuje inne miejsce na stadionie. Możesz zaakceptować to miejsce lub powrócić do etapu samodzielnego wyboru miejsca.

Listę swoich rezerwacji możesz przeglądać na stronie Moje bilety. Na tej stronie możesz również dokonać opłacenia zakupu poprzez serwis Przelewy24. Jeśli wolisz, możesz zapłacić za zarezerwowane bilety w kasie stadionu.

Uwaga: jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, a w systemie nie ma zgłoszenia osoby pełniącej rolę Twojego opiekuna, podczas zakupu biletu system będzie wyświetlał odpowiedni komunikat. W takiej sytuacji możesz zarezerwować bilet i dokonać płatności, ale przed imprezą musisz zgłosić się w kasie stadionu z osobą pełnoletnią, która będzie pełnić rolę Twojego opiekuna. Jeśli w momencie rozpoczęcia imprezy w systemie nie będzie informacji o Twoim opiekunie, nie będziesz mógł wejść na imprezę.

Uwaga: przez internet możesz zakupić tylko bilety na imprezy, do których rozpoczęcia zostało(y) co najmniej 2 dni.

Rezerwacja karnetu

Aby zarezerwować karnet przez internet, musisz być zalogowany. Po zalogowaniu przejdź do strony Imprezy. Na stronie wyświetlane są skrócone informacje o wszystkich wydarzeniach, jakie odbędą się na stadionie. Prezentowana jest lista poszczególnych imprez oraz karnetów. Karnety, które możesz zarezerwować, oznaczone są ikonką ikona Rezerwuj Rezerwuj karnet w drugiej kolumnie tabeli z karnetami.

Uwaga: przed rezerwacją upewnij się jakie imprezy wchodzą w skład karnetu klikając ikonę ikona Pokaż imprezy Pokaż imprezy. Ich ilość może się różnić w zależności od daty rezerwacji (ilości dni do rozpoczęcia poszczególnych imprez).

Aby zarezerwować karnet, kliknij ikonę Rezerwuj karnet.

W górnej części strony zostanie wyświetlona sekcja zawierająca pola umożliwiające wybór miejsca, na które chcesz zarezerwować karnet. Wybierz kolejno rodzaj biletu (normalny lub ulgowy), grupę kibiców, sektor, rząd i miejsce; system w polu wyboru miejsca podaje numery siedzeń, które są wolne w wybranym rzędzie na każdym meczu wchodzącym w skład karnetu.

Jeśli chcesz zobaczyć, gdzie znajduje się wybrane miejsce, wciśnij przycisk Plan sektora. Zostanie wyświetlone nowe okno z graficzną prezentacją rzędów i miejsc w wybranym sektorze.

Poniżej sekcji wyboru miejsc znajdują się ceny karnetów w zależności od grup sektorów,podział sektorów oraz lista imprez wchodzących w skład karnetu. Po wciśnięciu przycisku Rezerwuj imprezy z listy zostaną dodane do listy Twoich rezerwacji. Jeśli chcesz zrezygnować z rezerwacji karnetu, wciśnij przycisk Anuluj – wrócisz wtedy do harmonogramu imprez.

Uwaga: jeżeli w trakcie zakupu okaże się, że wybrane miejsce jest już niedostępne, będziesz musiał wybrać inny numer siedzenia spośród tych, które system zaproponuje.

Przeglądanie zarezerwowanych biletów oraz karnetów

Aby móc przeglądać listę dokonanych rezerwacji, musisz być zalogowany. Po zalogowaniu przejdź na stronę Moje bilety, na której wyświetlane są listy zarezerwowanych biletów oraz karnetów. Aby podejrzeć szczegóły karnetu kliknij ikonę ikona Pokaż imprezy Pokaż imprezy w odpowiednim wierszu.

Jeżeli zapłaciłeś za bilet/karnet w kasie lub opłaciłeś go poprzez serwis Przelewy24, przy bilecie/karnecie będzie się wyświetlała ikona ikona ZapłaconeZapłacone (po odświeżeniu strony). Jeśli natomiast nie dokonałeś jeszcze zapłaty w kasie ani nie wybrałeś płatności poprzez serwis Przelewy24, przy bilecie/karnecie będzie wyświetlana ikona ikona Nieopłacone Nieopłacone.

Opłata za bilet lub karnet

Za bilety lub karnety zarezerwowane przez internet możesz zapłacić na dwa sposoby: gotówką w kasie lub poprzez serwis Przelewy24

Jeśli chcesz zapłacić gotówką, zgłoś się w kasie stadionu w ciągu 14 dni od dokonania rezerwacji, ale nie później niż dzień przed rozpoczęciem imprezy. Rezerwacja nieopłacona w tym terminie zostanie usunięta.

Jeśli chcesz zapłacić poprzez serwis Przelewy24, wybierz imprezy które chcesz opłacić zaznaczając odpowiadające im pole w kolumnie Zapłać przelewem i wciśnij przycisk Płatność przez serwis Przelewy24. W górnej części strony zostaną wyświetlone szczegóły dotyczące płatności. Klknij przycisk Płatność przez serwis Przelewy24. Zostaniesz przekierowany do serwisu Przelewy24. Postępuj zgodnie ze wskazówkami na stronie serwisu aby dokonać płatności.

Uwaga: płatności przez serwis Przelewy24 możesz dokonać nie później niż 2 dni przed rozpoczęciem imprezy. Jeśli do tego czasu rezerwacja nie będzie opłacona, zostanie ona usunięta.

Uwaga: bilety/karnety zarezerwowane przez internet nie mogą zostać opłacone w kasie w dniu imprezy.

Zapłata za bilety za pośrednictwem serwisu Przelewy24

Jeśli chcesz zapłacić poprzez serwis Przelewy24, wybierz imprezy które chcesz opłacić zaznaczając odpowiadające im pole w kolumnie Zapłać przelewem i wciśnij przycisk Płatność przez serwis Przelewy24. W górnej części strony zostaną wyświetlone szczegóły dotyczące płatności. Klknij przycisk Kontynuuj. Zostaniesz przekierowany do serwisu Przelewy24.

Na stronie serwisu wybierz formę płatności zaznaczając bank, za pośrednictwem którego chcesz dokonać przelewu (w danym banku musisz posiadać konto z możliwością wykonywania przelewów online). Jeśli nie można zaznaczyć banku, w którym posiadasz konto oznacza to, że nie jest on w tej chwili dostępny. Następnie kliknij przycisk Dalej....

Dostępność banków

 • mBank - mTransfer: Poniedziałek-Piątek: 00:00-24:00, Sobota: 00:00-24:00, Niedziela: 00:00-24:00, Święta: tak
 • BZ WBK - Przelew24: Poniedziałek-Piątek: 00:00-24:00, Sobota: 00:00-24:00, Niedziela: 00:00-24:00, Święta: tak
 • Kredyt Bank: Poniedziałek-Piątek: 08:00-18:00, Święta: nie
 • MultiBank - MultiTransfer: Poniedziałek-Piątek: 00:00-24:00, Sobota: 00:00-24:00, Niedziela: 00:00-24:00, Święta: tak
 • Bank BGŻ: Poniedziałek-Piątek: 00:00-24:00, Sobota: 00:00-24:00, Niedziela: 00:00-24:00, Święta: nie
 • Fortis Bank Polska: Poniedziałek-Piątek: 08:00-21:00, Sobota: 08:00-21:00, Niedziela: 08:00-21:00, Święta: nie
 • Bank SGB: Jeśli korzystasz z konta w banku SGB (SGB24) i posiadasz możliwość dokonywania dowolnych przelewów - możesz zapłacić przelewem na nasze konto. Użyj BankBrowsera aby tranzakcja została aktywowana natychmiastowo!
 • Raiffeisen Bank: Poniedziałek-Piątek: 00:00-24:00, Święta: nie
 • Płacę z Inteligo: Poniedziałek-Piątek: 00:00-24:00, Sobota: 00:00-24:00, Niedziela: 00:00-24:00, Święta: tak
 • Przelew z BPH: Poniedziałek-Piątek: 07:00-20:00, Święta: nie
 • Invest Bank: Poniedziałek-Piątek: 08:00-18:00, Święta: nie
 • Bank PEKAO S.A.: Poniedziałek-Piątek: 00:00-24:00, Sobota: 00:00-24:00, Niedziela: 00:00-24:00, Święta: tak
 • Bank Millennium: Poniedziałek-Piątek: 05:00-22:00, Sobota: 05:00-22:00, Święta: nie
 • Bank Ochrony Środowiska: Poniedziałek-Piątek: 08:00-15:00, Święta: nie
 • Bank Pocztowy: Poniedziałek-Piątek: 07:00-22:00, Święta: nie
 • FM Bank: Poniedziałek-Piątek: 00:00-24:00, Sobota: 00:00-24:00, Niedziela: 00:00-24:00, Święta: tak
 • Płacę z iPKO (PKO BP): Poniedziałek-Piątek: 00:00-24:00, Sobota: 00:00-24:00, Niedziela: 00:00-24:00, Święta: tak
 • ING Bank Śląski: Poniedziałek-Piątek: 07:00-21:00, Sobota: 08:00-15:00, Święta: nie
 • Lukas Bank: Poniedziałek-Piątek: 00:00-24:00, Sobota: 00:00-24:00, Niedziela: 00:00-24:00, Święta: tak
 • Citi Handlowy: Poniedziałek-Piątek: 00:00-24:00, Sobota: 00:00-24:00, Niedziela: 00:00-24:00, Święta: tak
 • Deutsche Bank: Poniedziałek-Piątek: 08:00-18:00, Święta: nie
 • Bank Nordea: Poniedziałek-Piątek: 07:00-20:00, Sobota: 07:00-20:00, Niedziela: 07:00-20:00, Święta: tak
 • HSBC Bank: Poniedziałek-Piątek: 00:00-24:00, Sobota: 00:00-24:00, Niedziela: 00:00-24:00, Święta: tak

Jeśli twój bank zapewnia automatyczne wypełnienie formualrza przelewów zostaniesz przekierowany na stronę wybranego banku, gdzie po zalogowaniu i wybraniu konta, pojawi się formularz przelewu z wprowadzonymi danymi, na którym wystarczy kliknąć przycisk wyślij przelew. Zostaniesz następnie automatycznie wylogowany z konta, jeśli to nie nastąpi to wyloguj się sam. W oknie przeglądarki pojawi się strona serwisu Przelewy24. Nie zamykaj okna. Po potwierdzeniu płatności zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę aplikacji kibica Zagłębia Sosnowiec.

Jeśli bank nie zapewnia automatycznego wypełniania formularza przelewów zostaniesz przekierowany na stronę ze szczegółami płatności. Masz do wyboryu dwie opcje: zapłacenie bezpośrednio przez stronę banku lub poprzez przeglądarke BankBrowser, która zapewnia automatyczne wypełnienie formularza. Kliknij przycisk Dalej... Jeśli wybrałeś otwórz stronę [nazwa banku], zostanie otwarte nowe okno przeglądarki ze stroną logowania do banku (nie zamykaj poprzedniego okna przeglądarki). Zaloguj się i wyślij przelew z danymi podanymi w szczegółach. Wyloguj się i zamknij przeglądarkę, w której dokonywałeś płatności. Poczekaj na przekierowanie na stronę aplikacji kibica Zagłębia Sosnowiec.

Przejdź do strony Moje bilety i sprawdź status rezerwacji. Jeśli transakcja przebiegła prawidłowo, w kolumnie status płatności przy opłacanym bilecie pojawi się ikonka zapłacona.

Jeżeli nie dokończyłeś płatności i przy rezerwacji znajduje się ikonka oczekująca, odczekaj 20 minut i odśwież stronę. Będziesz mógł ponownie zapłacić za imprezę.

Jeżeli płatność odbyła się i na Twoim koncie został zaksięgowany przelew, jednak rezerwacja nie została zatwierdzona jako opłacona, oznacza to, że w serwisie Przelewy24 została utworzona przedpłata. Zaloguj się na konto mailowe, które podałeś w Twoim profilu na stronie aplikacji kibica Zagłębia Sosnowiec. Serwis Przelewy24 przesłał Ci informacje z numerem oraz hasłem przedpłaty. Zaznacz jeszcze raz imprezę do zapłaty poprzez serwis i na stronie z wyborem formy płatności zaznacz Użyj przedpłaty i kliknij Dalej... Postępuj według wskazówek na stronie Przelewy24.

Uwaga!!! Na stronie przelewów, w górnej częsci okna znajduje się informacja, ile czasu pozostało do zakończenia operacji. Pamietaj, że to nie jest tylko czas na wysłanie przez Ciebie przelewu. W tym czasie serwis Przelewy24 odsyła nam także odpowiedź o statusie Twojej transakcji. Aby uniknąć systuacji pojawienia się przedpłaty, zanim zaczniesz płatność przygotuj sobie login oraz hasło do swojego konta, aby jak najszybciej zakończyć transakcję.

Jeśli masz problem z płatnością poprzez serwis skontaktuj się z bilety@zaglebie.eu.

.

Usuwanie rezerwacji

Aby zrezygnować z rezerwacji, która nie została jeszcze opłacona, kliknij ikonę ikona UsuńUsuń w odpowiednim wierszu na stronie Moje bilety. System zapyta o potwierdzenie usunięcia i anuluje wybraną rezerwację. Jeśli zmienisz zdanie, będziesz mógł ponownie zarezerwować bilet na stronie Imprezy.

Uwaga: przez internet możesz zrezygnować tylko z rezerwacji nieopłaconych, to znaczy takich, za które nie zapłaciłeś w kasie i nie wybrałeś dla nich zapłaty przelewem. Jeśli rezerwacja, z której chcesz zrezygnować, ma status Zapłacone możesz uzyskać zwrot gotówki, zgłaszając się z dokumentem tożsamości w kasie stadionu.

Informacje o usuniętych rezerwacjach wyświetlane są na liście biletów usuniętych na stronie Anulowane rezerwacje.

Historia imprez

Jeśli jesteś zalogowany, na stronie Moje imprezy możesz przeglądać historię wszystkich imprez, na które rezerwowałeś bilet. Przy każdej z imprez wyświetlana jest cena biletu i status płatności, a także informacja o tym, czy byłeś obecny na imprezie.

Stadion online © 2008-  WASKO S.A.